Блог - Новини

Приватний пансіонат для людей похилого віку

Дім престарілих у Харкові – турбота про близьких людей

Дім престарілих у Харкові – турбота про близьких людейБудинок для людей похилого віку «Джерело» в Харкові надає професійний догляд людям, які потребують турботи, тепла, медичного обслуговування.

Для проживання ми виділяємо постояльцям кімнати з усіма зручностями, надаємо спеціалізовану допомогу та збалансоване харчування.

Особливості, переваги будинку для людей похилого віку «Джерело»

Умови проживання в пансіонаті для літніх та інвалідів продумані до кожної дрібниці. До кожного постояльця ми маємо індивідуальний підхід, а також цілодобово надаємо допомогу професіоналів.

Мешканці приватного інтернату у Харкові можуть розраховувати на постійний нагляд, а також дружню та затишну атмосферу. Літні люди знаходяться тут серед ровесників, вони проводять своє дозвілля - цікаво,  отримують виключно правильне харчування. Прийом лікарських препаратів, і навіть медичні процедури надають фахівці, які мають великий досвід.

Особлива увага в будинку інтернаті Джерело приділяється важкохворим пацієнтам. Ми робимо все можливе, щоб хворі отримували всю необхідну допомогу і відчували себе комфортно. Для цього в кожній палаті встановлені багатофункціональні ліжка, спеціальні поручні, цілодобово з ними перебувають за потреби доглядальниці, а також надається психологічна допомога.

Близькі люди можуть будь-якої миті відвідати рідну людину.

 

Наші переваги:

  • Обладнані палати. Люди проживають у кімнатах, в яких зроблено якісний ремонт, є зручні меблі, спеціалізовані ліжка.
  • Правильне харчування. Наші постояльці їдять виключно корисну їжу, отримують щодня вітаміни. За цим слідкують професійні дієтологи, які враховують потреби кожного пацієнта.
  • Догляд цілодобово. Персонал пансіонату має медичну освіту, тому пацієнти здобувають якісну допомогу на найвищому рівні у будь-який час доби.

Дім для людей похилого віку в Харкові Джерело – правильна турбота про близьких людей!