Догляд за літніми людьми

Будинок престарілих Джерело

Приватний пансіонат для людей похилого віку у Харкові пропонує поселити вашого родича або просто близьку людину на короткий і на тривалий термін.

У нашому пансіонаті надаються всі послуги з догляду за людьми похилого віку. Також ми пропонуємо реабілітацію та відновлення людей похилого віку після травм, операцій та інших хвороб. Всі наші постояльці отримують не лише професійну допомогу, а й доброзичливу атмосферу та домашню турботу.

При поселенні в хоспіс ми ставимо діагноз літній людині, оглядаємо її, плануємо та складаємо графік лікування та схему курсу реабілітації. Вирішуємо з вами про необхідність нічної доглядальниці або необхідність додаткових послуг з надання догляду за старими в нашому пансіонаті.

Пансіонат для людей похилого віку в місті Харкові – це цілодобовий догляд і дружнє ставлення до кожного нашого клієнта

Що ви отримуєте, сплативши за послуги та проживання в будинку для літніх людей в Харкові?

По-перше, це комфортні умови проживання – світлі просторі номери, якісне харчування, гарна територія для прогулянок, обладнана пандусами та поручнями, а також ми надаємо інвалідні коляски, спеціальні ліжка для інвалідів та інше.

По-друге, - професійні лікарі надають необхідну кваліфіковану медичну допомогу та догляд за літніми людьми.

І нарешті, ми приділяємо велику увагу психологічному стану людей похилого віку. З кожним пацієнтом працюють досвідчені фахівці та психологи. Ми намагаємося, щоб кожна людина похилого віку, яка проживає в пансіонаті, змогла відчути нашу турботу і підтримку. Емоційний стан літньої людини, особливо після перенесених хвороб, травм чи операції, відіграє дуже важливу роль у його відновленні та реабілітації.

Оформити родича в будинок для престарілих у Харкові - можливість бути впевненим, що людина похилого віку перебуває під наглядом цілодобово, що вона за першої необхідності отримає медичну допомогу, а також, що моральний і психічний стан врегулюється, і людина буде оточена турботою і добротою. А ви в будь-який час зможете відвідувати свого близького і проводити з ним час, отримуючи від цього задоволення від спілкування і не обмежуючи себе у своєму графіку життя.

Доглядати літню людину непросто, тому ми пропонуємо свої послуги, будинок престарілих "Джерело у Харкові" - всі умови для комфортного проживання наших літніх гостей, і людей, які вже не можуть самостійно себе обслуговувати