Догляд після інсульту

Догляд та реабілітація

Догляд після інсульту

У приватному пансіонаті для догляду за літніми людьми, так само, як і в державних будинках престарілих, приймають людей після інсульту.

Різниця в тому, що приватні будинки престарілих платні, а державні дозволяють поселити людину в пансіонат безкоштовно.

Догляд після інсульту у  Геронтологічному центрі "Джерело" Харків

Наш пансіонат для престарілих після інсульту працює на платній основі. Ціна проживання обговорюється з нашими співробітниками, після з'ясування особливостей хвороб та необхідності тих чи інших процедур для післяінсультного догляду.

Комплексний догляд за людьми похилого віку після інсульту пов'язаний з певними труднощами. Втрата працездатності та навичок самообслуговування — не найстрашніше, що відбувається з людьми, які пережили критичний стан. Крім цього, у них спостерігаються:
 ✔ втрата чутливості різних частин тіла та їх знерухомлення;
 ✔ порушення когнітивних функцій, нездатність запам'ятовувати інформацію та мислити логічно;
 ✔ порушення мови та зору, які ускладнюють контактування із зовнішнім світом;
 ✔ порушення функцій внутрішніх органів, відсутність контролю за сечовипусканням та дефекацією;
 ✔ порушення функцій жування та ковтання та багато іншого.

Після інсульту, щоб мінімізувати наслідки інсульту, пацієнтам необхідні щоденні заняття з неврологом, фахівцем ЛФК, масажистом, логопедом, а іноді психіатром. У побутових умовах забезпечити комплексний догляд за людиною похилого віку після інсульту і створити сприятливі умови для реабілітації буває неможливо. Родичам необхідно щохвилини перебувати поруч із хворим, допомагати йому з прийомом їжі та здійсненням особистої гігієни. Якщо для цього немає можливостей, платний будинок для людей похилого віку може стати справжнім порятунком.

Після огляду літній людині наші лікарі призначають комплексне лікування та систему заходів для якнайшвидшого відновлення після інсульту. Ми не можемо назвати терміни, коли людина поновиться або терміни реабілітації після інсульту. Кожна ситуація є абсолютно індивідуальною. Але ми можемо гарантувати якісний догляд, професійну медичну допомогу після інсульту, а також допомогу психолога та цілодобову доглядальницю для людей похилого віку.

Чим раніше ви організуєте проживання, тим більше шансів у нас на те, щоб уникнути наслідків після інсульту.

Наслідки після інсульту можуть бути різні: параліч літньої людини, проблема з опорно-руховим апаратом і мовленням, а також неправильна, спотворена мова. У комплексі послуг для відновлення після інсульту ми пропонуємо і лікувальну фізкультуру, і щоденні заняття з психологом, прогулянки на свіжому повітрі, боротьба з пролежнями у паралізованих людей похилого віку та допомогу з гігієнічними процедурами.

Затишна територія

Місце для прогулянок

Перевезення

Перевезення до пансіонату

Проживання

Розміщення зі зручностями та спеціальним обладнанням

Реабілітація

Реабілітація після хвороб – інсульт, інфаркт

Паліативна допомога

Центр паліативної допомоги

Догляд 24/7

Турбота та догляд 24 години 7 днів на тиждень

Харчування

Повноцінне 5-разове харчування

Догляд за інвалідами

Професійний догляд за інвалідами

У наш платний будинок для людей похилого віку в Харкові ви можете оформити літню людину після інсульту. Цілодобові доглядальниці для лежачого хворого, профілактика пролежнів, а також прогулянки на свіжому повітрі зроблять проживання в будинку для людей похилого віку для вашого родича максимально комфортним.