Блог - Новини

Приватний пансіонат для людей похилого віку

Приватний пансіонат для лежачих та інвалідів у Харкові

Догляд за малорухливими родичами  похилого віку потребує не лише особливого підходу, а й наявності певних навичок та знань у сфері медицини. Як правило, лежача людина або інвалід потребує цілодобового нагляду, тому перед рідними може стати дуже непростий вибір: піти з роботи та весь час перебувати вдома, найняти доглядальницю або скористатися послугами приватного пансіонату.

 

Частный пансионат для лежачих и инвалидов в Харькове

Надійна опора для людей похилого віку та їх рідних – приватний геронтологічний центр у місті Харків

У розпорядженні дружного колективу будинку престарілих «Джерело» є все необхідне для професійного догляду за малорухливими постояльцями та людьми з обмеженими можливостями.
Довіривши приватному закладу турботу про ваших ближніх, ви можете бути впевнені, що вони отримають такі важливі переваги:
➤➤ щоденне спостереження за станом здоров'я;
➤➤ контроль за дотриманням призначень лікаря;
➤➤ обстеження для підтримки тонусу на постійній основі;
➤➤ добродушне ставлення всього медичного персоналу;
➤➤ ретельний гігієнічний догляд;
➤➤ наявність розважальних заходів, приємного дозвілля;
➤➤ наявність максимально комфортних умов проживання.

Приватний пансіонат знаходиться в екологічно чистому місці з природою. На території закладу є сад, обладнані місця для прогулянок, лавочки. Все, що потрібно для приємного проведення часу на свіжому повітрі для людей з обмеженими можливостями. Особливості програми догляду за лежачими постояльцями

 

Телефонуйте прямо зараз

+38093 355 03 03

Ми працюємо цілодобово

 

Догляд за маломобільними та лежачими людьми похилого віку у приватних пансіонатах включає такі напрямки:
⬤ Кваліфікована медична допомога. Основними завданнями є підтримка важливих функцій організму, профілактичні заходи для запобігання пролежням, застою мокротиння у бронхах. Завдяки регулярному огляду призначається своєчасне лікування, що дозволяє покращити самопочуття гостей. За виконанням усіх розпоряджень стежать досвідчені медсестри.

⬤ Гігієнічний догляд. На цей час дуже важливий для збереження якості життя літньої людини. Доглядальниці допомагають приймати водні процедури, доглядають зовнішній вигляд. Усі маніпуляції проводяться максимально коректно, щоб не завдати людині фізичного чи емоційного дискомфорту.

⬤ Масаж, популярні види гімнастики. Вправи проводяться у сидячому чи лежачому положенні. Вони дуже важливі для покращення кровообігу, обміну речовин, рухової активності, моторики.

⬤ Збалансоване харчування. Меню розробляється індивідуально з урахуванням хронічних хвороб, вікових особливостей. Раціон обов'язково включає корисні овочі та фрукти, кисломолочну продукцію, дієтичну рибу та м'ясо.

⬤ Також важливе значення в оздоровчій програмі має психологічна допомога. Співробітники приватного пансіонату «Джерело» створять сприятливу атмосферу, виявляючи доброзичливість та чуйність. Для лежачих та малорухливих постояльців передбачені різні дозвільні заходи та свята, тому рідні люди не відчуватимуть браку уваги, почуватимуться покинутими та непотрібними.

 

Мета будинку для літніх людей у ​​Харкові – забезпечити фізичне та психологічне здоров'я ваших рідних з урахуванням особливостей організму кожного постояльця. Тому найбільш слушним варіантом для людей похилого віку буде перебування в затишній обстановці під наглядом фахівців високої компетентності в приватному будинку престарілих.