Приватний пансіонат для людей з інвалідністю по зору

У кого рідні чи близькі люди похилого віку з інвалідністю по зору, ті розуміють, як складно надати їм належний догляд та постійну допомогу. Адже сліпі або з проблемами із зором літні люди потребують особливого нагляду та догляду. У них має бути забезпечене комфортне та безпечне місце проживання. Необхідно надати максимально комфортні умови, щоб  інвалід по зору зміг сам про себе подбати. За відсутності необхідної уваги та турботи людина з інвалідністю по зору починає почуватися тягарем і самотнім, що призводить до депресії.

Приватний будинок престарілих для людей з вадами зору у Харкові

Приватний пансіонат для людей з інвалідністю по зору надає комфортні умови та професійний догляд за літніми людьми похилого віку.

Наш будинок престарілих для сліпих і людей з вадами зору пропонує спектр послуг, спрямованих на полегшення життя людей з інвалідністю по зору, а також психологічну підтримку та цілодобовий нагляд за нашими постояльцями. Ми пропонуємо проживання в спеціально обладнаному приміщенні, де люди з вадами зору або сліпі люди зможуть почуватися комфортно і вільно пересуватися завдяки поручням.

Гідність нашого закладу полягає у його адаптації до потреб людей з проблемами зору. У нас комфортно навіть пацієнтам, які засліпли на старості.
При частковій або повній втраті зору послуги доглядальниці можуть стати в нагоді тільки спочатку. Якщо ж ви хочете, щоб ваш близький відчував себе комфортно, варто скористатися послугами пансіонату.
Наші гості, які мають проблеми із зором, не почуваються самотніми. Вони беруть участь у програмах закладу та у міру можливостей, ведуть активний спосіб життя. Спочатку перебування їх вчать адаптуватися в приміщеннях пансіонату, що згодом дозволяє їм почуватися незалежно.

Затишна територія

Місце для прогулянок

Перевезення

Перевезення до пансіонату

Проживання

Розміщення зі зручностями та спеціальним обладнанням

Реабілітація

Реабілітація після хвороб – інсульт, інфаркт

Паліативна допомога

Центр паліативної допомоги

Догляд 24/7

Турбота та догляд 24 години 7 днів на тиждень

Харчування

Повноцінне 5-разове харчування

Догляд за інвалідами

Професійний догляд за інвалідами

Оформити літнього родича з патологією із зором в пансіонат для людей похилого віку в Харкові Джерело, значить дати можливість вашій близькій людині жити повноцінно і отримати максимум турботи та уваги. Психолог проводить бесіди, вислуховують проблеми та допомагають сліпим і слабозорим літнім постояльцям звикнути до обстановки та відчути себе як удома.

Заняття для розвитку пам'яті та мислення, прогулянки у дворі пансіонату дають розуміння людям похилого віку прожити старість гідно, спілкуючись з однолітками, слухаючи улюблену музику і займаючись своїм хобі.

Оформивши  у приватний пансіонат, ви отримуєте не тільки вільний час, але й впевненість у тому, що ваш близький буде завжди під нашим наглядом. Ми допомагаємо людям похилого віку з інвалідністю по зору у прийманні їжі, у здійсненні гігієни та самообслуговуванні, ми організуємо дозвілля та цікаве проведення часу наших постояльців, зміна білизни, стрижки та розвиваючі заняття, також ми особливу увагу приділяємо медичному цілодобовому супроводу літніх людей.

Оформити похилого віку людей в приватний пансіонат для сліпих в Харкові на постійне або тимчасове проживання можна після консультації з нашим фахівцем, який проконсультує з приводу оформлення документів.