Догляд за онкохворими

Пансіонат для онкохворих у Харкові

Людина з онкозахворюванням часто стикається зі страхом, що його відправлять до хоспісу або до будинку дпрестрілих з раковими захворюваннями. Але ми можемо вам довести, що жити в хоспісі для онкохворих - це жити в домашній затишній атмосфері, де у вас буде не тільки хороша компанія, але і належний догляд.

Якісна медична допомога є основою  нашого пансіонату для догляду за онкохворими.

Хоспіс для онкохворих у Харкові

Для онкохворих у харківському приватному будинку для літніх людей створена затишна обстановка та домашня атмосфера.

У нас є все, щоб забезпечити хворим на ракові захворювання необхідний медичний догляд, а також психологічну та моральну підтримку. Наші психологи працюють  з кожним онкохворим індивідуально, для оточення людей турботою та щоб зробити перебування в пансіонаті для онкохворих у Харкові максимально комфортним. Наш персонал завжди ввічливий і уважний до кожного прохання пацієнта з онкологією, а також ми намагаємося надати тепло та добру атмосферу.

У платному будинку для онкохворих працюють нічні доглядальниці. А також цілодобово у пансіонаті знаходиться медсестра. Адже саме до ночі стан хворих на рак часто погіршується, з'являються чи посилюються біль, чи напади. Щоб вчасно усунути біль, потрібно введення певних препаратів, які й забезпечують наші нічні доглядальниці для онкохворих людей похилого віку.

 

Телефонуйте прямо зараз

+38093 355 03 03

Ми працюємо цілодобово

 

Всі послуги, що надаються нашим пансіонатом для ракових хворих у Харкові, платні. Якщо вас цікавить ціна проживання у будинку для онкохворої людини, ми проконсультуємо вас за телефоном, вказаним на нашому сайті. Тому що одразу скласти прайс на послуги неможливо. Кожен випадок індивідуальний. Тим ми й кращі за державний пансіонат для людей похилого віку, що у нас все індивідуально.

Вартість реабілітації онкохворого в хоспісі або проживання його в пансіонаті залежатиме від форми онкології та від послуг, які потрібні вашій близькій людині з раковим захворюванням.

Реабілітація після інсульту, інфаркту

Реабілітація та догляд

Реабілітація та догляд після інсульту, інфаркту
✓ Програми, фахівці
Докладніше
Догляд за лежачими

Догляд за лежачими

Догляд за лежачими хворими
 ✓Ненячки, доглядальниці, програми реабілітації
Докладніше
Лікування та догляд при хворобі Паркінсона

Паркінсон та Альцгеймера

Лікування та догляд за людьми з хворобами Паркінсона та Альцгеймера
Докладніше
Догляд за інвалідами

Догляд за інвалідами

✓ Догляд за людьми з обмеженими можливостями
Докладніше
Хоспіс

Хоспіс

Хоспіс
✓ Догляд, психологічна підтримка
Докладніше
Догляд за людьми, які страждають від деменції

Деменція

Догляд за людьми, які страждають від деменції та старечого недоумства
Докладніше