Уход за больными Альцгеймера

Пансионат для пожилых с Альцгеймера Харьков

Пансіонат для літніх людей з хворобою Альцгеймера

Альцгеймер - це таке захворювання, яке руйнує клітини мозку. Назвати причину хвороби Альцгеймера неможливо. На жаль, ця хвороба зустрічається у людей похилого віку досить часто. Люди з Альцгеймера вимагають багато уваги та постійне спостереження. Іноді родичі або близькі люди просто не в змозі дати необхідний догляд за старими з Альцгеймером, через щільний графік, роботу, наявність особистого життя та інше.

Приватний пансіонат у Харкові для людей похилого віку пропонує поселити людину хвору на Альцгеймера до нашої установи.

Будинок пристарілих для хворих на хворобу Альцгеймера

Фахівці будинку для людей похилого віку Джерело в Харкові мають спеціальний досвід і навички з догляду за хворими на Альцгеймера.

Умови, які ми створили у нашому хоспісі, дозволяють нашим постояльцям почуватися комфортно та безпечно. Психологи щодня ведуть роботу з врегулювання психологічного стану людей похилого віку.

На базі нашого закладу створено ідеальні умови для проживання хворих на Альцгеймера. Закрита територія, затишна і безпечна обстановка, комплексний медичний догляд, фізична та психологічна реабілітація, збалансоване харчування та організоване дозвілля — все це входить до пакету послуг. Наші пансіонат розташований у Харкові, що дозволить вам відвідувати родича під час його проживання у приватному будинку для людей похилого віку «Джерело».

Затишна територія

Місце для прогулянок

Перевезення

Перевезення до пансіонату

Проживання

Розміщення зі зручностями та спеціальним обладнанням

Реабілітація

Реабілітація після хвороб – інсульт, інфаркт

Паліативна допомога

Центр паліативної допомоги

Догляд 24/7

Турбота та догляд 24 години 7 днів на тиждень

Харчування

Повноцінне 5-разове харчування

Догляд за інвалідами

Професійний догляд за інвалідами

Оплата за перебування в пансіонаті для хворих на Альцгеймера залежатиме від стадії хвороби та складності перебігу.

Є ранні стадії - коли людина не здатна висловити словесно свої емоції та думки, але в основному поводиться адекватно, також може бути порушена координація рухів. Також є стадії, коли літня людина вже не здатна сама себе обслужити в елементарних потребах. Таким пацієнтам необхідний особливий догляд, можливо навіть знадобиться цілодобова або нічна доглядальниця для людей похилого віку з Альцгеймера.

 

Телефонуйте прямо зараз

+38093 355 03 03

Ми працюємо цілодобово

 

Поселити літню людину з Альцгеймера до приватного будинку для людей похилого віку буде правильним рішенням. Тому що всі наші постояльці перебувають під наглядом лікарів і медсестер. Таким чином, відсутня ймовірність, що людина з Альцгеймера загубиться чи нашкодить сама собі. Наш персонал має достатньо досвіду, щоб будь-якої миті надати необхідну допомогу, ми знаємо, чого можна очікувати від хворого з Альгеймера. Саме тому – ми найкращий будинок для літніх людей у ​​Харкові.