Хоспіс Джерело

Надання паліативної допомоги невиліковним хворим

Хоспіс Харків

Людині похилого віку потрібний комфорт, догляд, душевний спокій та спілкування з однолітками. Все вищеперелічене може запропонувати будинок для людей похилого віку у Харкові. Пенсіонери отримують можливість не забивати голову приготуванням їжі або контролюванням приймання ліків, а проводити час з користю для себе.

Хоспіс у нашому будинку для літніх людей

Злоякісні утворення, аміотрофічний склероз, деменція – це далеко не повний перелік страждань людей похилого віку. Хоспіс був створений для покращення якостей життя, оточення постояльців турботою, полегшення больових відчуттів.

Хоспіс у Харкові

Не варто думати, що пацієнти з невиліковною хворобою приречені лише на страждання. Навпаки, тут вони ведуть активне спілкування, забувають про погані думки, приймають смачну їжу.

Обов'язки персоналу

Медсестри високої кваліфікації, як і нянечки, надають такі послуги

  • комплексний догляд за людиною похилого віку;
  • допомога психолога;
  • регулярний контакт із родичами – як онлайн, так і при особистому спілкуванні;
  • постійна допомога у побуті;
  • робота над усуненням депресивних думок;
  • зняття болю та неприємних симптомів;
  • контроль за прийняттям ліків;
  • щоденні гігієнічні процедури.

Різнопрофільні фахівці спільними зусиллями вирішують проблеми психологічного і фізичного рівня літніх постояльців хоспісу.

Заповнення дозвілля позитивом, прогулянки на свіжому повітрі та робота психолога допоможуть при відновленні душевного спокою пенсіонера та відведення від найприємніших думок.

П'ятиразове збалансоване харчування допоможе людям похилого віку отримувати необхідні вітаміни та мінерали для забезпечення нормальної життєдіяльності організму.

Наші будинки престарілих-хоспіси - це гарантія гідного догляду за тяжкохворими людьми. Ми не тільки відновлюємо здоров'я пацієнтів, покращуємо їхню якість життя, але й створюємо умови для комфортної старості, а також такого необхідного для осіб похилого віку спілкування.

Позитивний настрій, який досягається домашньою обстановкою, практичними рішеннями всередині будинку та м'яким освітленням, дозволяє легше впоратися з психологічними труднощами. Вся діяльність співробітників хоспісу спрямована на те, щоб полегшити та покращити якість життя дорогої вам людини. Довіртеся нам!