Догляд за лежачими хворими

Будинок престарілих - догляд за лежачими

До старості у людей загострюється дуже багато  захворювань, які заважають повноцінному життю. У похилому віці тяжкі захворювання провокують недієздатність, тобто інвалідність людини похилого віку, приковуючи її до інвалідного крісла або до ліжка. На старості люди з інвалідністю не здатні приготувати собі їжу, провести гігієнічне самообслуговування, навіть елементарний похід до туалету – проблема для інваліда. Вся відповідальність за догляд та турботу про літню людину  лягає на рідних. А ми всі розуміємо, що, крім цього, ми маємо роботу, сім'ю та інші особисті справи.

Тому доводиться запитати себе – де знайти відповідний, недорогий пансіонат для людей похилого віку, як швидко оформити людину  у будинок престарілих.

Догляд за лежачими хворими у Харкові

Чи може пошукати державний будинок для людей похилого віку? Як забезпечити рідній людині належний догляд та вчасно надану медичну допомогу?

Дім престарілих, ціна на послуги, що потрібно для оформлення в хоспіс?

Якщо людині похилого віку потрібна спеціальна медична допомога або спеціальний догляд, який в домашніх умовах надати дуже складно, приватний будинок престарілих у Харкові Джерело стане для вас відмінним рішенням.

 

Телефонуйте прямо зараз

+38093 355 03 03

Ми працюємо цілодобово

 

Лежачій літній людині після операції або після травми необхідний професійний догляд та цілодобова турбота. Від того, наскільки якісно надаються послуги з обслуговування лежачих людей, залежить якість життя та психологічний стан лежачого хворого. Наші лікарі та медсестри докладають максимум зусиль для того, щоб лежачий хворий відновився швидше, а наші досвідчені психологи стежать за моральним станом пацієнтів. У  кожній кімнаті пансіонату є все для комфортного перебування лежачих хворих: гарні ліжка для лежачих, спеціально обладнані душові та туалети для інвалідів, пандуси для колясочників, поручні для людей з проблемами з опорно-руховим апаратом.

Затишна територія

Місце для прогулянок

Перевезення

Перевезення до пансіонату

Проживання

Розміщення зі зручностями та спеціальним обладнанням

Реабілітація

Реабілітація після хвороб – інсульт, інфаркт

Паліативна допомога

Центр паліативної допомоги

Догляд 24/7

Турбота та догляд 24 години 7 днів на тиждень

Харчування

Повноцінне 5-разове харчування

Догляд за інвалідами

Професійний догляд за інвалідами

Ми пропонуємо цілу низку послуг з догляду та реабілітації лежачих людей у ​​приватному пансіонаті "Джерело", а також доглядальницю цілодобово. У нас проводяться профілактичні реабілітаційні заняття, лікувальна фізкультура.

Вправи для кожного індивідуальні. Це необхідно для того, щоб не застоювалася рідина в легенях, а також боротьба з пролежнями (гепаринова мазь від пролежнів, її теж ніхто не скасовував) та іншими проблемами у лежачих хворих.

Дізнатися вартість проживання в будинку для людей похилого віку Джерело – телефонуйте, і ми вас проконсультуємо!