Догляд після інфаркту

Пансіонат для літніх хворих після інфаркту в Харкові

Догляд після інфаркту

Літні люди після інфаркту вимагають особливого догляду та більше уваги. Інфаркт міокарда, на жаль, у людей похилого віку трапляється досить часто. Особливо останнім часом. Безперервний стрес, проблеми, самотність – все це призводить до інфаркту у похилого віку людини. Надати допомогу після інфаркту може не кожна людина. Але багато хто намагається самостійно доглядати людину після інфаркту. Відсутність досвіду, знань та практики можуть стати причиною рецидиву та негативних наслідків.

Тому правильне рішення за необхідності догляду за людиною похилого віку після інфаркту стане оформлення його в приватний пансіонат для престарілих у місті Харків.

Ми знаємо, які процедури необхідні для відновлення після інфаркту у літньому віці і пропонуємо пройти курс реабілітації в нашому будинку для людей похилого віку за найкращою ціною. Відправити людину після нападу на наш пансіонат  — це зменшити ризик повторного інфаркту та прискорити відновлення літньої людини після інфаркту.

Догляд після інфаркту у пасіонаті "Джерело" Харків

Вибираючи доглядальницю, необхідно розуміти, що це тимчасовий захід, здатний зняти з вас частину навантаження по догляду на період пошуку пансіонату. Тільки профільний заклад здатний допомогти в процесі реабілітації, особливо якщо людині, крім турботи, необхідний спокій і тиша.
Гості нашого закладу не сидять під замком. Вони беруть участь у різних програмах, організованих персоналом, займаються спортом та часто ведуть активний спосіб життя. Проте все це під контролем медиків та з урахуванням стану здоров'я конкретного пацієнта. Це сприяє покращенню самопочуття, що дуже важливо для людей, які перенесли інфаркт.

У нашому приватному пансіонаті створено найкращі умови для утримання та реабілітації людей  після інфаркту міокарда, після операції, після інсульту та інших старечих хвороб.

 

Телефонуйте прямо зараз

+38093 355 03 03

Ми працюємо цілодобово

 

Наші фахівці формують індивідуальні програми та схеми лікування та відновлення після інфаркту, чим не зможе похвалитися жоден державний будинок для людей похилого віку. Ми допомагаємо нашим постояльцям у мінімальні терміни відновити як фізичний стан, а й душевну силу, щоб повернутися до повноцінного життя.

Ціна на реабілітацію після інфаркту та догляд за літньою людиною у післяінфарктний період залежить від тяжкості стану похилого віку людини, від процедур, які їй необхідні, а також від додаткових послуг, яких потребує людина після нападу.