Догляд за інвалідами

Будинок інвалідів у Харкові

Дуже багато уваги необхідно людям похилого віку, які не можуть самі пересуватись або не в змозі самі себе обслуговувати. Ми не завжди можемо приділити достатньо уваги та свого часу на догляд за інвалідом у домашніх умовах. Тому варто розглянути оформлення бабусі чи дідуся інваліда у приватний (платний) чи державний будинок для літніх людей.

Догляд за інвалідами Харків

У реабілітаційному центрі зможуть забезпечити інваліду необхідний догляд та турботу.

Людям інвалідам буде комфортно у харківському будинку для літніх людей ще й тому, що наш пансіонат спеціально обладнаний під людей з обмеженими можливостями.

На території ви зможете побачити пандуси, поручні для інвалідів, а також у нас повністю обладнані туалетні кімнати для інвалідів.

У наш хоспіс для людей похилого віку з інвалідністю ви можете легко та недорого оформити інваліда на постійне проживання або на тимчасове проживання в будинку для літніх людей.

Ціна проживання в будинку для людей похилого віку Джерело Харків для людей після інсульту, для інвалідів, для людей похилого віку з іншими важкими захворюваннями залежить від тяжкості стану та від послуг для інваліда в будинку для людей похилого віку, які йому необхідні. Так, якщо людина сама не пересувається, або не може себе обслужити, то їй знадобиться додатковий догляд або доглядальниця, що позначиться на вартості проживання в хоспісі.

Ми працюємо з метою полегшення життя вам та вашому родичу, якого ви хочете оформити у наш платний будинок для людей похилого віку. Якщо ви хочете ознайомитись з ціною послуг у будинку для літніх людей, зателефонуйте і ми вас проконсультуємо.

Якщо вам потрібно поїхати на відпочинок або у відрядження, наш пансіонат з догляду за інвалідами дозволяє тимчасово розмістити літню людину в будинок для людей похилого віку, можна на тиждень або на місяць. У нас літні люди або колясочники можуть почуватися максимально комфортно. Адже ми дбаємо не лише про фізичний стан людини, а й приділяємо увагу її психологічному здоров'ю.

Будинок для людей похилого віку Харків для інвалідів пропонує проживання та догляд для:

✔ люди після тяжких захворювань

✔ проживання для інвалідів-візочників

✔ догляд за людьми похилого віку після операції

✔ догляд та реабілітація після травм

✔ догляд за лежачими людьми похилого віку

Будинок для людей похилого віку вартість проживання – наші ціни на послуги в приватному пансіонаті для лежачих хворих абсолютно виправдані і неодмінно вас приємно здивують.