Блог - Новини

Приватний пансіонат для людей похилого віку

Державні будинки для людей похилого віку в Харкові та області

Старість до всіх приходить по-різному: одні залишаються активними та самостійними, в інших погіршується здоров'я і відповідно втрачається здатність до самообслуговування. Особливою категорією є люди похилого віку з важкими фізичними або психічними захворюваннями, які потребують цілодобової допомоги.

Государственные дома престарелых в Харькове и области

Переїзд до будинку для літніх людей – важке рішення як для близьких родичів, так і для самої людини. Це може бути єдиний вихід, наприклад, якщо люди похилого віку самотні, або їхні діти перебувають надто далеко і не можуть допомогти.

Державний будинок для людей похилого віку: особливості установи

Потрапити до будинку для людей похилого віку, який є державною установою, можуть:
- самотні літні люди, які досягли пенсійного віку;
- інваліди І та ІІ групи, які потребують постійного догляду.
Це є основною відмінністю від приватних пансіонатів, в яких можуть проживати будь-які люди похилого віку.

Процедура оформлення до держустанови може зайняти чимало часу. Вона складається з наступних етапів:

- Пройти огляд у всіх лікарів, які перераховані у списку будинку для людей похилого віку.
- здати аналізи для виявлення інфекційних захворювань.
- Пройти флюорографію.
- Зробити щеплення, що бракують.
- Пройти огляд у психіатра визначення типу установи. - Взяти довідку у санепідемстанції після отримання результатів аналізів.
– У Пенсійному фонді взяти довідку про розмір пенсії.
- У паспортному столі взяти довідку про наявність житлової площі, прописку, довідку про склад сім'ї.У разі, якщо квартиру не приватизовано і літня людина там прописана одна, то право на неї зберігатиметься протягом 6 місяців з моменту оформлення до державного будинку для людей похилого віку. Для отримання дозволу в Управлінні соціального захисту населення потрібно надати всі перелічені вище довідки, медичну карту, довідку МСЕК (за наявності інвалідності). За позитивного рішення комісії людина отримає відповідний дозвіл на проживання у державному будинку для літніх людей у ​​місті Харків.

Позитивними моментами поселення до держустанови стане живе спілкування з однолітками, своєчасна медична допомога, регулярне харчування, організоване дозвілля. Важливо враховувати, що за проживання стягується плата із пенсії, яка становить 75 %. Якщо людина має родичів, то плата буде у розмірі 100 %, проте дозвіл на поселення таким людям видається дуже рідко.

 

Приватний Будинок для людей похилого віку «Джерело» надає допомогу кожній людині, яка потребує уваги, допомоги кваліфікованих лікарів. Наш пансіонат обирають багато людей, оскільки тільки у нас вони відчувають турботу, отримують все, чого потребували.

Наш центр для літніх людей піклується про кожного постояльця, якому потрібна цілодобова допомога доглядальниці або нянечки. У нас працюють відповідальні співробітники із медичною освітою, великим досвідом.