Пансіонат для літніх людей з деменцією

Що таке деменція? Як бути, якщо ваша близька літня людина страждає на деменцію?

Дом престарелых для больных деменцией

Деменція – це старече захворювання, що виникає з віком та супроводжується порушенням мови, мислення, пам'яті. Літня людина з деменцією вимагає особливої ​​уваги та постійного нагляду. Багато людей просто не в змозі приділити достатню кількість часу та уваги своїм близьким родичам із деменцією.

Пансіонат для людей похилого віку в Харкові пропонує оформити літню людину, яка страждає на деменцію, на будь-який період за мінімальною ціною. Вартість проживання у будинку престарілих  залежить від багатьох факторів. Тому про ціну  варто говорити індивідуально для кожного нашого постояльця.

Приватний пансіонат для літніх людей з деменцією – найкраще розв'язання вашої проблеми.

Затишна територія

Місце для прогулянок

Перевезення

Перевезення до пансіонату

Проживання

Розміщення зі зручностями та спеціальним обладнанням

Реабілітація

Реабілітація після хвороб – інсульт, інфаркт

Паліативна допомога

Центр паліативної допомоги

Догляд 24/7

Турбота та догляд 24 години 7 днів на тиждень

Харчування

Повноцінне 5-разове харчування

Догляд за інвалідами

Професійний догляд за інвалідами

У нашому будинку для людей з деменцією працюють кваліфіковані та досвідчені фахівці, які знають все про догляд та медичну допомогу дементним пацієнтам.

У домашніх умовах дуже складно і фізично та морально доглядати за старим з деменцією, оскільки це потребує певних знань та багато часу. Хвороба людей похилого віку з деменцією може погіршитися, тому людині необхідний професійний нагляд та цілодобове спостереження у спеціально обладнаних установах, яким і є наш платний будинок для людей похилого віку для дементних хворих у Харкові.

 

Телефонуйте прямо зараз

+38093 355 03 03

Ми працюємо цілодобово

 

 

Хто до нас може звернутися

Пацієнти із хворобою деменції 1, 2 та 3 стадії можуть розраховувати на нашу допомогу. Наші спеціалісти завжди раді допомогти.

Зверніться до нас, якщо ви помітили у літньої людини такі зміни:

- погано орієнтується у місцевості, часто забуває деякі моменти й починає якнайменше спілкуватися з іншими людьми;

- часті зміни настрою, у свій настрій змінюється кардинальним чином, від байдужості до агресії;

- не в змозі самостійно пересуватися, він потребує постійного догляду та піклування, іноді втрачає дар мови. Поки становище не посилилося, рекомендуємо звернутися до спеціалізованого пансіонату для хворих на діагноз деменція. Тут родичам пацієнта зі старечим недоумством допоможуть впоратися з нелегким тягарем і не випробувати при цьому почуття провини.

Програми відновлення та підтримки стану фізичного та, що дуже важливо, психологічного стану людей похилого віку розробляють індивідуально для кожного нашого постояльця. Ми аналізуємо стан, визначаємо стадію захворювання, проводимо розмову з психологом, щоб правильно призначити комплексну медичну допомогу та надати належний нагляд та догляд для хворого на деменцію.

Приватний Центр для хворих на деменцію та лежачих хворих "Джерело" в Харкові  - допоможе вашій рідній людині, незалежно від стадії хвороби та тяжкості її перебігу. У нашому пансіонаті є все необхідне для комфорту та затишку ваших близьких.

Пансіонат для хворих людей з деменцією «Джерело» – санаторій, який спеціалізується на догляді за літніми, які страждають на недоумство. Наша мета – забезпечити догляд та якісне обслуговування пацієнтам, знявши тягар із їхніх родичів.

Оформити хворого на деменцію в приватний будинок – правильне рішення для тих, хто хоче подарувати повноцінне життя своїй близькій людині й собі.