Блог - Новини

Приватний пансіонат для людей похилого віку

Державний будинок для людей похилого віку

Державний будинок престарілих у Харкові

Коли потрібно віддати літню людину в будинок для людей похилого віку, родичі часто розглядають державний будинок престарілих.

Усі розуміють, що приватні хоспіси для людей похилого віку будуть платні. І багато хто думає, що ціна проживання в хоспісі буде занадто високою. Але ця думка абсолютно помилкова.

Щоб зрозуміти і порівняти приватні та державні будинки для людей похилого віку, потрібно з'ясувати спектр послуг і умови, в яких проживатиме літня людина.

Багато державних установ для людей похилого віку пропоную поселити літню людину безкоштовно, або пропонують проживання в будинку для людей похилого віку за пенсію.

Як потрапити до будинку для престарілих,  а кого не беруть ?

Розберімось, кого ж не можна оформити до будинку для людей похилого віку. Однозначно до державного, як і до приватного пансіонату не візьмуть людей з венеричними захворюваннями та не беруть наркоманів.

Потрапити до будинку для людей похилого віку може кожен пенсіонер, який потребує догляду, про якого нікому дбати. До державного будинку для людей похилого віку найчастіше потрапляють самотні старі люди, які не мають родичів і близьких. Звичайно можна поселити людину після операції, після травм,  з хворобою Альцгеймера або після інсульту, інвалідів і людей після інфаркту. У державних установах для людей похилого віку кількість послуг, а іноді й якість, дещо відрізняється від послуг, що надаються у приватних хоспісах. Приватні будинки для людей похилого віку в Харкові мають більше фінансових можливостей, щоб надавати сучасні послуги з догляду за лежачими хворими, за старими після нападів, за хворими з Паркінсоном, для людей похилого віку з розсіяним склерозом та іншими старечими захворюваннями.

Державні будинки для інвалідів надають можливість проживання людей, яким потрібна допомога у догляді, які не мають родичів та опікунів, а також харчування за рахунок держави. Але якість їжі, послуг у держустановах низька, не кажучи вже про розваги, психолога, реабілітацію, на жаль.

У приватному пансіонаті більш переваг та кращі умови перебування

Затишна територія

Місце для прогулянок

Перевезення

Перевезення до пансіонату

Проживання

Розміщення зі зручностями та спеціальним обладнанням

Реабілітація

Реабілітація після хвороб – інсульт, інфаркт

Паліативна допомога

Центр паліативної допомоги

Догляд 24/7

Турбота та догляд 24 години 7 днів на тиждень

Харчування

Повноцінне 5-разове харчування

Догляд за інвалідами

Професійний догляд за інвалідами