Реабілітація

Реабілітація та догляд у пансіонаті для літніх

Реабілітації потребують люди похилого віку, які зіткнулися з травмою, операцією чи тяжкою хворобою.

Наш будинок для людей похилого віку у Харкові надає комплексні послуги з реабілітації людей похилого віку та інвалідів.

Реабілітація писля хвороб у будинку для престарілих

Найчастіше, в домашніх умовах ефективно реалізувати методику відновлення неможливо. Для забезпечення допомоги пенсіонеру не кожна близька людина зможе присвятити йому весь свій час.

Поселити літню людину в наш будинок престарілих буде оптимальним рішенням. Наш персонал надасть йому цілодобовий медичний та психологічний догляд, а також створить атмосферу затишку та комфорту. Всебічна допомога та індивідуальний підхід сприяють реабілітації людей похилого віку.

У нас можна відпочити та відновитись
Реабілітація людей похилого віку в мережі приватних будинків «Джерело» сприяє відновленню їхнього фізичного здоров'я та душевної рівноваги. Похилий вік - не привід для того, щоб миритися з хворобами. Грамотна терапія разом із комфортними умовами життя завжди дають позитивний результат.

Реабілітація після перелому шийки стегна

Індивідуальний комплекс відновлення, спрямований збільшення кровопостачання, підвищення регенерації шийки стегна і м'язів після перелому.

Реабілітація інвалідів Харків

Психологічна та соціальна реабілітація, спрямовані на ухвалення свого стану, підвищення самооцінки, повернення інтересу до життя.

Реабілітація при неврозах

Заняття із психологом є основним реабілітаційним напрямом при неврозах. У цьому під кожного постояльця підбирається оптимальне поєднання варіантів психологічної підтримки.

Реабілітація при атеросклерозі

Реабілітація при остеохондрозі

Реабілітація при Паркінсоні

Програма включає: допомогу психолога, вправи на спеціальних тренажерах, заняття з логопедом, контроль та допомогу у прийомі призначених препаратів.

Реабілітація при розсіяному склерозі

Дозволяє стабілізувати стан, запобігти загостренню, підтримати фізичну форму, повернути здатність до самостійного переміщення та самообслуговування.

Реабілітація після коронавірусу

Програма відновлення передбачає боротьбу з постковідним синдромом та повернення пацієнта до звичного способу життя.

Реабілітація при Альцгеймері

Містить підтримку інтелектуальної активності, дотримання режиму дня, збалансоване харчування, заняття з психологом, контроль за прийомом ліків.

Реабілітація після інфаркту

Сприяє профілактиці ускладнень, відновленню рухової активності, покращенню емоційного фону, зниженню ризику повторного нападу.

Чому реабілітація така необхідна?

Процеси реабілітації є важливою умовою мінімізації ризиків повернення хвороби чи ускладнень. Цей процес характеризується поверненням пенсіонера до активності. У будинку для літніх людей кожен постоялець отримує індивідуальний курс реабілітації з урахуванням перенесених хвороб та стану здоров'я. У нашому закладі люди похилого віку надають допомогу фахівці високої кваліфікації.

Крім фізичної, люди похилого віку потребують психологічної та соціокультурної реабілітації. Персонал будинку престарілих проводить захоплююче дозвілля, а також стежить за психоемоційним станом пенсіонера. Спілкування з людьми такого ж віку є ще одним напрямком відновлення пенсіонерів.

Комплексна програма реабілітації складається з:

  • лікувальної фізичної культури;
  • масажів;
  • фізіопроцедур;
  • спілкування та допомоги фахівців;
  • профілактики пролежнів у лежачих людей похилого віку;
  • вправ в розвитку моторики, мислення, пам'яті.

Дім для людей похилого віку в Харкові має у своєму розпорядженні найкращі умови для перебування, харчування та лікування літніх людей. Всі завдання щодо відновлення ваших близьких максимально професійно вирішить наш будинок для людей похилого віку.