Блог - Новини

Приватний пансіонат для людей похилого віку

Державні будинки для людей похилого віку в Харкові та області

Старість до всіх приходить по-різному: одні залишаються активними та самостійними, в інших погіршується здоров'я і відповідно втрачається здатність до самообслуговування. Особливою категорією є люди похилого віку з важкими фізичними або психічними захворюваннями, які потребують цілодобової допомоги.

Государственные дома престарелых в Харькове и области

Переїзд до будинку для літніх людей – важке рішення як для близьких родичів, так і для самої людини. Це може бути єдиний вихід, наприклад, якщо люди похилого віку самотні, або їхні діти перебувають надто далеко і не можуть допомогти.

Державний будинок для людей похилого віку: особливості установи

Потрапити до будинку для людей похилого віку, який є державною установою, можуть:
- самотні літні люди, які досягли пенсійного віку;
- інваліди І та ІІ групи, які потребують постійного догляду.
Це є основною відмінністю від приватних пансіонатів, в яких можуть проживати будь-які люди похилого віку.

Пансіонат або доглядальниця: що комфортніше для рідної людини

Час минає стрімко і непомітно, тому часто ми не помічаємо, як здорові, активні, самостійні рідні починають забувати елементарні речі, наприклад, закрити двері, вимкнути конфорку, прийняти ліки. Крім того, у літніх родичів може різко погіршитися стан здоров'я і їм потрібна підвищена турбота, увага. Не кожен зможе кинути роботу і постійно знаходиться поряд, тому виникає питання: скористатися послугами доглядальниці або визначити близьку людину до пансіонату.

Частный пансионат для пожилых людей или сиделка в Харькове

Допомога приватної доглядальниці: всі «за» та «проти»

Кваліфікований працівник з великим досвідом роботи з людьми похилого віку не завжди може бути доброю людиною. Запрошуючи доглядальницю додому, людина має вірити «на слово», оскільки реальних підтверджень сумлінності та відповідальності може й не бути. Послуги приватної доглядальниці мають такі переваги:

- медична допомога, кваліфікований догляд у звичній для родича обстановці;
- Підтримка побуту в будинку (прання, готування, прибирання) за домовленістю;
- Забезпечення необхідного спілкування, уваги.

 

Приватний пансіонат для лежачих та інвалідів у Харкові

Догляд за малорухливими родичами  похилого віку потребує не лише особливого підходу, а й наявності певних навичок та знань у сфері медицини. Як правило, лежача людина або інвалід потребує цілодобового нагляду, тому перед рідними може стати дуже непростий вибір: піти з роботи та весь час перебувати вдома, найняти доглядальницю або скористатися послугами приватного пансіонату.

 

Частный пансионат для лежачих и инвалидов в Харькове

Надійна опора для людей похилого віку та їх рідних – приватний геронтологічний центр у місті Харків

У розпорядженні дружного колективу будинку престарілих «Джерело» є все необхідне для професійного догляду за малорухливими постояльцями та людьми з обмеженими можливостями.
Довіривши приватному закладу турботу про ваших ближніх, ви можете бути впевнені, що вони отримають такі важливі переваги:
➤➤ щоденне спостереження за станом здоров'я;
➤➤ контроль за дотриманням призначень лікаря;
➤➤ обстеження для підтримки тонусу на постійній основі;
➤➤ добродушне ставлення всього медичного персоналу;
➤➤ ретельний гігієнічний догляд;
➤➤ наявність розважальних заходів, приємного дозвілля;
➤➤ наявність максимально комфортних умов проживання.

Як доглядати людей з хворобами старості

Как ухаживать за людьми с болезнями старостиВік посилює стан організму, погіршує працездатність тіла. За людьми похилого віку з різними захворюваннями старості потрібен догляд. Це фізична допомога та відповідна медична підтримка.

Який догляд потрібен людям похилого віку з різними захворюваннями

Залежно від хвороби та ступеня ураження організму, може знадобитися догляд різного типу.

Наприклад:
При втраті зору від катаракти чи глаукоми, знадобиться допомога у приготуванні їжі, прибиранні та інших побутових завданнях, де без зору не обійтися.

При розвитку різних хвороб суглобів, артриті може супроводжуватися втрата функцій кінцівок. Відповідно, людині похилого віку необхідно забезпечити допомогу в переміщенні в вбиральню, в годуванні, в одяганні.

При порушеннях роботи мозку та погіршенні пам'яті необхідно стежити за пенсіонером. Контролювати прийом медичних препаратів, служити за харчування, готувати їжу, допомагати у побуті.

Бувають також лежачі стани, які потребують підвищений догляд – помити, переодягнути, нагодувати, перевернути, винести судно.

Також необхідно регулярно проходити обстеження, щоб виявляти приховані хронічні хвороби, які можуть ускладнюватись іншими захворюваннями та значно погіршувати здоров'я.

Поширені хвороби старості та їх прояв

дом престарелых в Харькове - болезни пожилыхУ літньому віці організм жінок та чоловіків сильно змінюється зовні та внутрішньо. Знижується працездатність, тіло зношується, починаються різні зміни у системах організму. Все це індивідуально, можуть виникати вікові захворювання ще в молоді роки від 30 років, або ближче до похилого віку в 60-70 років. Також різним може бути ступінь розвитку цих хвороб. Розглянемо поширені старечі хвороби та їх прояв.

Хронічні захворювання імунної системи

Одна із причин виникнення старечих хвороб – зниження імунітету. Від цього виникають запальні процеси, які погіршують функціонування органів. Зокрема, запалення можуть виявлятися через головний біль, артрити, проблеми із травленням, біль у шиї, суглобах, спині.
Такі захворювання можуть довго не проявлятися, і турбувати лише трохи. Від чого люди похилого віку часто відкладають обстеження, або займаються самолікуванням і зняттям симптомів. Інші серйозні захворювання старості з переліком симптомів

Будинок для людей похилого віку для лежачих у Харкові «Джерело» – тихе, комфортне місце для спокійної старості

На превеликий жаль, але рівень багатьох державних пансіонатів просто критично низький. У такій ситуації є лише вихід – довірити свою близьку людину співробітникам приватного будинку для людей похилого віку «Джерело».

Пансіонат для людей похилого віку в Харкові — це спеціалізована установа, де організовано належний догляд за лежачими постояльцями

Будинок престарілих для лежачих хворих у Харкові – це різні медичні послуги, комфортабельне проживання для людей старшого покоління та інвалідів. У нашому пансіонаті є все необхідне для лікування патологічних хвороб, лежачих людей, а також здорових людей похилого віку, яким просто не вистачає уваги, тепла та турботи.

Пансіонат для людей похилого віку в Харкові — це спеціалізована установа, де організовано належний догляд за лежачими постояльцями

Наприклад, вам необхідно на якийсь час виїхати з міста. У вас є літній родич, якого під час вашої відсутності не буде кому доглядати. Звертайтесь до нашого приватного пансіонату «Джерело». У нашому пансіонаті гість зможе відпочити, познайомитись із новими друзями, побути на свіжому повітрі, набратись сил.

 

Телефонуйте прямо зараз

+38093 355 03 03

Ми працюємо цілодобово

 

Послуги будинку для людей похилого віку «Джерело»

Пансіонат для лежачих у Харкові пропонує своїм гостям такі послуги:
Комфортабельні затишні номери. У кожній кімнаті знаходяться нові меблі, зроблений сучасний ремонт. У тих номерах, де знаходяться лежачі пацієнти, встановлені спеціалізовані меблі.
Збалансований раціон харчування. Ми пропонуємо постояльцям тільки правильне харчування, в якому є багато вітамінів, мікроелементів. Саме ці речовини такі необхідні старим.

Будинок для інвалідів

Дім інвалідів у ХарковіВсім людям похилого віку потрібно дуже багато уваги та турботи. Особливо це стосується людей з інвалідністю. Літній людині інваліду потрібна цілодобова допомога та постійний нагляд.

Інвалід-візочник щодня стикається з проблемою пересування. На візку не скрізь можна проїхати, спуститься із квартири на вулицю. Для цього потрібно, щоб скрізь були пандуси, особливі спуски та поручні.

В Україні не всі будинки для людей похилого віку пристосовані та обладнані для комфортного проживання інвалідів.

Приватний пансіонат для людей похилого віку в Харкові "Джерело" пропонує розміщення та догляд для інвалідів.

Якщо ви розумієте, що не справляєтеся з навантаженням по догляду за інвалідом, а людина не здатна сама себе обслужити, то найкращим рішенням для вас стане розміщення інваліда в приватному будинку для людей похилого віку в Харкові.

Ми надаємо послугу з переїзду, адже інвалідам не весь транспорт підійде. Ціни на проживання в пансіонаті для інвалідів мінімальні та доступні. Вартість можна уточнити за телефонами, вказаними на сайті.

 

Телефонуйте прямо зараз

+38093 355 03 03

Ми працюємо цілодобово

 

Хоспіс у Харкові для людей, яким потрібний цілодобовий медичний догляд

Пансіонат для престарілих у Харкові

Мережа пансіонатів «Джерело» – це приватна організація, яка за прийнятні ціни надає комфортне проживання зі зручностями людям похилого віку та хворим.

Також  організовано якісний медичний догляд за пацієнтами. Розмістившись у нашому пансіонаті для престарілих, ніхто з мешканців не почувається якось некомфортно. І все тому, що ми намагаємося максимально наблизити умови до домашніх, щоб кожен гість не втрачав гарного настрою, не відчував дискомфорту.

У будинку для людей похилого віку «Джерело» працюють професійні медичні працівники. Вони мають великий досвід, багаторічну практику, тому готові надати пацієнтам низку професійних послуг з терапії, догляду, організувати щоденне дозвілля.

Ми дбаємо про всіх постояльців, враховуємо їх особливості хвороби, потреби. Наш приватний будинок для людей похилого віку є ідеальним місцем, де всім бажаючим надаються ідеальні умови проживання, до людей ставляться з великою повагою, розумінням.

Пансіонат ля літніх та інвалідів «Джерело» у Харкові – це правильне рішення. Завдяки нам ваша близька людина отримає турботу, належну опіку.

 

Телефонуйте прямо зараз

+38093 355 03 03

Ми працюємо цілодобово

 

Дім престарілих у Харкові – турбота про близьких людей

Дім престарілих у Харкові – турбота про близьких людейБудинок для людей похилого віку «Джерело» в Харкові надає професійний догляд людям, які потребують турботи, тепла, медичного обслуговування.

Для проживання ми виділяємо постояльцям кімнати з усіма зручностями, надаємо спеціалізовану допомогу та збалансоване харчування.

Особливості, переваги будинку для людей похилого віку «Джерело»

Умови проживання в пансіонаті для літніх та інвалідів продумані до кожної дрібниці. До кожного постояльця ми маємо індивідуальний підхід, а також цілодобово надаємо допомогу професіоналів.

Мешканці приватного інтернату у Харкові можуть розраховувати на постійний нагляд, а також дружню та затишну атмосферу. Літні люди знаходяться тут серед ровесників, вони проводять своє дозвілля - цікаво,  отримують виключно правильне харчування. Прийом лікарських препаратів, і навіть медичні процедури надають фахівці, які мають великий досвід.

Особлива увага в будинку інтернаті Джерело приділяється важкохворим пацієнтам. Ми робимо все можливе, щоб хворі отримували всю необхідну допомогу і відчували себе комфортно. Для цього в кожній палаті встановлені багатофункціональні ліжка, спеціальні поручні, цілодобово з ними перебувають за потреби доглядальниці, а також надається психологічна допомога.

Близькі люди можуть будь-якої миті відвідати рідну людину.

Державний будинок для людей похилого віку

Державний будинок престарілих у Харкові

Коли потрібно віддати літню людину в будинок для людей похилого віку, родичі часто розглядають державний будинок престарілих.

Усі розуміють, що приватні хоспіси для людей похилого віку будуть платні. І багато хто думає, що ціна проживання в хоспісі буде занадто високою. Але ця думка абсолютно помилкова.

Щоб зрозуміти і порівняти приватні та державні будинки для людей похилого віку, потрібно з'ясувати спектр послуг і умови, в яких проживатиме літня людина.

Багато державних установ для людей похилого віку пропоную поселити літню людину безкоштовно, або пропонують проживання в будинку для людей похилого віку за пенсію.

Як потрапити до будинку для престарілих,  а кого не беруть ?

Розберімось, кого ж не можна оформити до будинку для людей похилого віку. Однозначно до державного, як і до приватного пансіонату не візьмуть людей з венеричними захворюваннями та не беруть наркоманів.