Блог - Новини

Приватний пансіонат для людей похилого віку

Хоспіс у Харкові для людей, яким потрібний цілодобовий медичний догляд

Пансіонат для престарілих у Харкові

Мережа пансіонатів «Джерело» – це приватна організація, яка за прийнятні ціни надає комфортне проживання зі зручностями людям похилого віку та хворим.

Також  організовано якісний медичний догляд за пацієнтами. Розмістившись у нашому пансіонаті для престарілих, ніхто з мешканців не почувається якось некомфортно. І все тому, що ми намагаємося максимально наблизити умови до домашніх, щоб кожен гість не втрачав гарного настрою, не відчував дискомфорту.

У будинку для людей похилого віку «Джерело» працюють професійні медичні працівники. Вони мають великий досвід, багаторічну практику, тому готові надати пацієнтам низку професійних послуг з терапії, догляду, організувати щоденне дозвілля.

Ми дбаємо про всіх постояльців, враховуємо їх особливості хвороби, потреби. Наш приватний будинок для людей похилого віку є ідеальним місцем, де всім бажаючим надаються ідеальні умови проживання, до людей ставляться з великою повагою, розумінням.

Пансіонат ля літніх та інвалідів «Джерело» у Харкові – це правильне рішення. Завдяки нам ваша близька людина отримає турботу, належну опіку.

 

Телефонуйте прямо зараз

+38093 355 03 03

Ми працюємо цілодобово

 

Наші переваги

Головний пріоритет пансіонату "Джерело" - комфортне розміщення гостя в кімнаті. Нам важливо, щоб усі постояльці могли без дискомфорту зустріти власну старість.

Наш будинок надає гостям такі переваги:

  1. Допомога досвідченого персоналу, медичний догляд на високому рівні не лише хворим, а й лежачим пацієнтам.
  2. Комфортне розташування пансіонату біля природи, на відкритому повітрі. Такі умови позитивно впливають на самопочуття гостей, їх лікування.
  3. Спеціальну допомогу людям, які не здатні самостійно пересуватися.
  4. Комфортні чисті палати для проживання. У наших кімнатах регулярно прибирають. Також персонал слідкує за тим, щоб у палаті було все необхідне для людини.

Крім того, в пансіонаті «Джерело» ми надаємо кожному гостю індивідуальний підхід, підбираємо цікаве та захоплююче дозвілля на кожен день, щоб людина не відчувала себе далеко від близьких покинутим.

Хоспіс у Харкові для людей, яким потрібний цілодобовий медичний догляд та психологічна допомога! Телефонуйте!