Блог - Новини

Приватний пансіонат для людей похилого віку

Будинок для людей похилого віку для лежачих у Харкові «Джерело» – тихе, комфортне місце для спокійної старості

На превеликий жаль, але рівень багатьох державних пансіонатів просто критично низький. У такій ситуації є лише вихід – довірити свою близьку людину співробітникам приватного будинку для людей похилого віку «Джерело».

Пансіонат для людей похилого віку в Харкові — це спеціалізована установа, де організовано належний догляд за лежачими постояльцями

Будинок престарілих для лежачих хворих у Харкові – це різні медичні послуги, комфортабельне проживання для людей старшого покоління та інвалідів. У нашому пансіонаті є все необхідне для лікування патологічних хвороб, лежачих людей, а також здорових людей похилого віку, яким просто не вистачає уваги, тепла та турботи.

Пансіонат для людей похилого віку в Харкові — це спеціалізована установа, де організовано належний догляд за лежачими постояльцями

Наприклад, вам необхідно на якийсь час виїхати з міста. У вас є літній родич, якого під час вашої відсутності не буде кому доглядати. Звертайтесь до нашого приватного пансіонату «Джерело». У нашому пансіонаті гість зможе відпочити, познайомитись із новими друзями, побути на свіжому повітрі, набратись сил.

 

Телефонуйте прямо зараз

+38093 355 03 03

Ми працюємо цілодобово

 

Послуги будинку для людей похилого віку «Джерело»

Пансіонат для лежачих у Харкові пропонує своїм гостям такі послуги:
Комфортабельні затишні номери. У кожній кімнаті знаходяться нові меблі, зроблений сучасний ремонт. У тих номерах, де знаходяться лежачі пацієнти, встановлені спеціалізовані меблі.
Збалансований раціон харчування. Ми пропонуємо постояльцям тільки правильне харчування, в якому є багато вітамінів, мікроелементів. Саме ці речовини такі необхідні старим.

Цікаве, захоплююче дозвілля. Наші постояльці ніколи не нудьгують. Ми робимо все можливе, щоб кожен гість у пансіонаті знайшов для себе захоплення, заняття. Крім того, ми регулярно влаштовуємо нашим гостям розваги, свята та заходи. Повірте, тут кожен знаходить своє покликання, хобі та навіть нових друзів.
Комплексне обстеження, лікування. Комплекс медичних процедур підбирається індивідуально. Лікар складає графік з огляду на особливості стану здоров'я хворого.
У нас працюють цілодобово доглядальниці. Вони постійно стежать за старими, доглядають їх, допомагають у догляді та харчуванні. Крім того, у приватному пансіонаті суворо стежать, щоб у кімнатах було чисто. Співробітники регулярно змінюють постільну білизну, проводять у номерах вологе прибирання.

Дім для людей похилого віку «Джерело» – це затишок, турбота і любов у будь-який час доби!