Блог - Новини

Приватний пансіонат для людей похилого віку

Поширені хвороби старості та їх прояв

дом престарелых в Харькове - болезни пожилыхУ літньому віці організм жінок та чоловіків сильно змінюється зовні та внутрішньо. Знижується працездатність, тіло зношується, починаються різні зміни у системах організму. Все це індивідуально, можуть виникати вікові захворювання ще в молоді роки від 30 років, або ближче до похилого віку в 60-70 років. Також різним може бути ступінь розвитку цих хвороб. Розглянемо поширені старечі хвороби та їх прояв.

Хронічні захворювання імунної системи

Одна із причин виникнення старечих хвороб – зниження імунітету. Від цього виникають запальні процеси, які погіршують функціонування органів. Зокрема, запалення можуть виявлятися через головний біль, артрити, проблеми із травленням, біль у шиї, суглобах, спині.
Такі захворювання можуть довго не проявлятися, і турбувати лише трохи. Від чого люди похилого віку часто відкладають обстеження, або займаються самолікуванням і зняттям симптомів. Інші серйозні захворювання старості з переліком симптомів

Виникають інші хвороби з більш помітними симптомами:

- Хвороби легень з ускладненим диханням, кашлем.
- Судинні хвороби, у тому числі головного мозку. Вони також можуть проявлятися головним болем, кашлем, прискореним пульсом, особливо при навантаженнях.
- Ішемічна хвороба серця, що виражається запамороченням, тяжкістю у грудях, задишкою.
- Катаракта – супроводжується погіршенням зору.
- Артрит – почервоніння, деформація кучугур, опухлість.
- Атеросклероз, на який вказують біль у спині, голові, ногах під час ходьби, серце.- Остеопороз із хронічним болем у спині, печією, вигином хребта та болем у грудній клітці через нестачу повітря.
Також літній вік може супроводжуватись тривожними розладами та іншими психічними захворюваннями.

Часто з віком виникають проблеми з пам'яттю, а більш посилених ситуаціях навіть провокується повна втрата свідомості, хвороба Альцгеймера.
До серйозних хвороб, які притаманні людям у старості, також відносять туберкульоз, діабет та новоутворення. За будь-яких захворювань літня людина потребує догляду та коректної медичної допомоги, щоб підтримувати організм, коригувати симптоми та не посилювати стан здоров'я.

Наш будинок для людей похилого віку в Харкові приймає людей з різними захворюваннями. Не можете впоратися самостійно – дзвоніть!