Реабілітація після хвороб

Реабілітаційній Центр Харків

Будинок для людей похилого віку Джерело в Харкові - місце, де ви можете бути впевнені в тому, що ваші близькі в надійних руках. Приватний пансіонат пропонує послуги реабілітації, а також відновлення після різних хвороб, на які страждають люди похилого віку.

У нашому будинку для людей похилого віку ми надаємо реабілітацію після інсульту та інфаркту, після переломів та інших травм, відновлення після катаракти та при артрозі, реабілітація при артрозі, а також при проблемах з опорно-руховим апаратом. У нас ви можете розраховувати на якісний догляд за літніми з діабетом та онкохворими.

 

Приватний харківський будинок для літніх людей пишається своїм професійним персоналом: у нас працюють професійні доглядальниці для людей похилого віку з багаторічним досвідом роботи, які забезпечать цілодобовий гігієнічний догляд за літніми людьми, кому це необхідно.

Також у нас є лікарі та медсестри, які спостерігають та контролюють фізичний стан літніх людей із хворобами.

 

Реабілітаційний центр Харків для людей похилого віку – місце, де створено атмосферу затишку та тепла, де кожен наш постоялець отримує якісну програму лікування, психологічну допомогу, а також ефективний курс реабілітації при захворюваннях людей похилого віку. Щоб забезпечити зручне відновлення після перенесених травм і захворювань, потрібно мати особливий досвід для формування комплексу безпечних для людей похилого віку оздоровчих заходів і процедур. Всі наші реабілітаційні програми спрямовані та орієнтовані на якнайшвидше одужання або відновлення людей похилого віку.

 

Реабілітація після перелому шийки стегна

Індивідуальний комплекс відновлення, спрямований збільшення кровопостачання, підвищення регенерації шийки стегна і м'язів після перелому.

Реабілітація інвалідів Харків

Психологічна та соціальна реабілітація, спрямовані на ухвалення свого стану, підвищення самооцінки, повернення інтересу до життя.

Реабілітація при неврозах

Заняття із психологом є основним реабілітаційним напрямом при неврозах. У цьому під кожного постояльця підбирається оптимальне поєднання варіантів психологічної підтримки.

Реабілітація при атеросклерозі

Реабілітація при остеохондрозі

Реабілітація при Паркінсоні

Програма включає: допомогу психолога, вправи на спеціальних тренажерах, заняття з логопедом, контроль та допомогу у прийомі призначених препаратів.

Реабілітація при розсіяному склерозі

Дозволяє стабілізувати стан, запобігти загостренню, підтримати фізичну форму, повернути здатність до самостійного переміщення та самообслуговування.

Реабілітація після коронавірусу

Програма відновлення передбачає боротьбу з постковідним синдромом та повернення пацієнта до звичного способу життя.

Реабілітація при Альцгеймері

Містить підтримку інтелектуальної активності, дотримання режиму дня, збалансоване харчування, заняття з психологом, контроль за прийомом ліків.

Реабілітація після інфаркту

Сприяє профілактиці ускладнень, відновленню рухової активності, покращенню емоційного фону, зниженню ризику повторного нападу.

Хоспіс для літніх Харків не є державним будинком для людей похилого віку. Ми працюємо як приватний, платний будинок престарілих у ​​Харкові.

Вартість проживання у пансіонаті для літніх людей залежить від багатьох факторів та особливостей. Щоб дізнатися ціну оформлення літньої людини в будинок для людей похилого віку для реабілітації після травми або після хвороби, вам потрібно зв'язатися з нами за телефонами, вказаними на сайті.