Лікування переломів у літніх людей

Через погіршення засвоєння організмом кальцію та інших речовин, у людей похилого віку зменшується щільність їх кісток. І як наслідок, люди похилого віку часто стикаються з переломами ніг, шийки стегна, перелом руки. Уберегти вашу близьку літню людину від того, що вона може послизнутися на слизькій підлозі або спіткнутися про сходинку, неможливо.

Перелом у літньої людини – це велика проблема не тільки для неї, але й для людей, що її оточують. Тому що літній людині з переломом потрібно набагато більше уваги та постійний нагляд.

Переломи у літніх людей - пансіонат у Харкові

Догляд за лежачою людиною похилого віку після перелому вимагає багато часу, яким багато хто не володіє через свою роботу і повсякденні побутові турботи.

Дім для людей похилого віку в Харкові пропонує свої послуги з догляду після травматичного періоду та лікування переломів у літніх людей.

Якщо не правильно  доглядати за людиною після перелому, це може призвести і до накопичення рідини в легенях у старого, і до пролежнів, а також до серцевої недостатності. Безпорадність і неможливість самого себе обслужити здебільшого призводить до затяжної депресії літньої людини.

Затишна територія

Місце для прогулянок

Перевезення

Перевезення до пансіонату

Проживання

Розміщення зі зручностями та спеціальним обладнанням

Реабілітація

Реабілітація після хвороб – інсульт, інфаркт

Паліативна допомога

Центр паліативної допомоги

Догляд 24/7

Турбота та догляд 24 години 7 днів на тиждень

Харчування

Повноцінне 5-разове харчування

Догляд за інвалідами

Професійний догляд за інвалідами

Чим ми допомагаємо людям похилого віку з переломами в нашому пансіонаті для людей похилого віку?

►перше, це чітко стежимо за прийманням необхідних медичних препаратів, прописаних лікарем.

► ми приділяємо особливу увагу гігієні та профілактиці пролежнів у людей похилого віку після перелому. Наші доглядальниці намагаються кожні дві години перевертати літню людину, щоб змінити становище його тіла. Регулярна заміна постільної білизни та при необхідності білизни.

► всім людям похилого віку після перелому необхідна допомога при організації особистої гігієни.

► Професійні психологи працюють індивідуально з кожною людиною, щоб попередити або полегшити стан депресії при переломі у похилого віку людини.

► комфортні та спеціально обладнані кімнати для проживання людей після травм та з переломами.

► фізичні навантаження та реабілітація.

 

Телефонуйте прямо зараз

+38093 355 03 03

Ми працюємо цілодобово

 

Вартість лікування переломів у літніх людей та реабілітації у приватному пансіонаті для людей похилого віку "Джерело" можна дізнатися за телефонами, вказаними на сайті, і вона залежить від складності травми та від необхідних послуг.