Відгуки

Будинок для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Харкові

Серьога

 

Після аварії тривалий час не міг відновити стан здоров’я мій батько. Після проходження курсу реабілітації в пансіонаті «Джерело» він не лише став на ноги, а відчув жагу до життя. І все це завдяки персоналу «Джерела»! Дякую за ту турботу та диво, яке ви робите з людьми похилого віку.

Звоноківський Артем  

 

Оформили дідуся з аміотрофічним склєрозом в пансіонат «Джерело». Тепер спокійно живемо та спимо, не турбуючись про те, що він може десь загубитись чи нашкодити собі. Кваліфікована медична допомога, турботливий догляд та смачне п’ятиразове харчування позитивні моменти перебування дідуся в пансіонаті.

Тут велику увагу приділяють дозвіллю, соціалізації своїх мешканців. Кожного дня за графіком всіх виводять на прогулянку у дуже гарну зелену зону, яка розташована на території закладу, яка охороняється. Систематично проводяться заняття з психологом та забезпечується активне спілкування з іншими мешканцями.

Персонал хоспісу слідкує не лише за фізичним але й за психоемоційним станом. Вони максимально забезпечують спокій та домашню атмосферу в закладі. Таким чином усі постояльці відчувають як покращюється якість їх життя. Тому не зволікайте. Сміливо довіряйте своїх хворих близьких у руки професіоналів «Джерела». Це найкраще, аніж життя самотньої людини зі своїми страхами та думками в самотніх стінах своєї домівки.

Sweticlayf  

 

Так в життя склалися обставини, що ми були змушені шукати для близької людини пансіонат по уходу за інвалідами. Збирали інформацію тривалий час уважно, прискіпливо до усіх умов та послуг, які надають данні заклади. Вибір свій зупинили на пансіонаті «Джерело» у Харкові, і жодного разу не пошкодували. Велике дякуємо вам за вашу відданість та працю! Рекомендую тисячу разів!

Андрій Миколайович  

 

Наша бабуся після перенесеного захворювання COVID втратила зір. Стан здоров’я та усі події в країні призвели до того, що бабуся дуже замкнулася в собі та перестала з нами взагалі спілкуватись. Вона постійно знаходилась у депресивному стані, її все дратувало та не подобалось. В домі стало дуже важко усім жити. На сімейній раді вирішили разом з бабусею поселити її у будинку для престарілих. Обрали один із найкращих закладів даного типу в Україні «Джерело», яке продовжує надавати кваліфіковані послуги навіть у воєнний час. Проживши в стінах пансіонату місяць, емоційний стан нашої бабусі значно покращився. Вона отримала не лише кваліфіковану медичну допомогу та турботливе ставлення персоналу цілодобово. В неї з’явилось багато друзів зі спільним інтересами та поглядами на життя. Попрохала нас залишити ще на пару місяців в пансіонаті. Тому «Джерело» - це правильне та раціональне рішення при обранні закладу для проживання близьких престарілих родичів з різним діагнозами. Рекомендую без заздріння совісті.

Вікторія

В пансіонаті «Джерело», одне із відділень якого розташовано у Харкові, моя сестра проходила курс реабілітації після перенесеного інсульту. Медичний догляд та турботливе ставлення персоналу були на найвищому рівні. Вартість реабілітаційного курсу доступна для кожного, хто турботливо ставиться до відновлення здоров’я.