Відгуки

Будинок для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Харкові

Звоноківський Артем  

 

Оформили дідуся з аміотрофічним склєрозом в пансіонат «Джерело». Тепер спокійно живемо та спимо, не турбуючись про те, що він може десь загубитись чи нашкодити собі. Кваліфікована медична допомога, турботливий догляд та смачне п’ятиразове харчування позитивні моменти перебування дідуся в пансіонаті.

Тут велику увагу приділяють дозвіллю, соціалізації своїх мешканців. Кожного дня за графіком всіх виводять на прогулянку у дуже гарну зелену зону, яка розташована на території закладу, яка охороняється. Систематично проводяться заняття з психологом та забезпечується активне спілкування з іншими мешканцями.

Персонал хоспісу слідкує не лише за фізичним але й за психоемоційним станом. Вони максимально забезпечують спокій та домашню атмосферу в закладі. Таким чином усі постояльці відчувають як покращюється якість їх життя. Тому не зволікайте. Сміливо довіряйте своїх хворих близьких у руки професіоналів «Джерела». Це найкраще, аніж життя самотньої людини зі своїми страхами та думками в самотніх стінах своєї домівки.